• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wycieczki last minute dla każdego

Jak możemy bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych oczywiście także, iż rocznice ślubów są jakoś celebrowane – choć to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją żoną rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić całkiem sporo ciekawych alternatyw, ale jeśli chcielibyśmy sprawić wielką niespodziankę, dobrym pomysłem może być choćby zagraniczna wycieczka. Generalnie jest bardzo dużo pięknych miast na Starym Kontynencie – Edynburg, Porto, Rzym, Dubrownik bądź chociażby Brugia.
Popularnym środkiem transportu są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, szczególnie mowa o miejscu na nogi, ale jeśli w porę zarezerwujemy bilety, możliwe, że za 4 bilety zapłacimy około 200-400 zł. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminów oraz destynacji. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest zlokalizowane lotnisko. Przykładowo Okęcie jest zlokalizowane dosyć niedaleko centrum, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co znaczy, że transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednak już w przypadku takiego Oslo mówimy o większych odległościach i kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele zalet, ale może byłoby warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich dużo funkcjonuje w naszym kraju? Jeśli bardzo uważnie podejdziemy do szukania okazji wyjazdowych, odnaleźć mamy okazję wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, zaczynami jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie wylecimy. Choć zapewne dla wielu osób tego typu niepewność to niemała frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie powinniśmy zapominać!

1. Zobacz więcej

2. Wejdź

3. Czytaj dalej

4. Sprawdź stronę

5. Zobacz teraz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.